​У Чикаго на адміністрацію Трампа подають позов

Влада Чикаго сьогодні у понеділок подасть в суд на адміністрацію Трампа в зв'язку з її погрозами припинити виплати грантів на підтримку громадської безпеки так званим «містам-притулкам». Про це у неділю заявив мер міста Рем Емануель.


Менше двох тижнів тому генеральний прокурор США Джефф Сешнс оголосив, що міністерство юстиції США позбавить міста деяких грантів, якщо вони не дозволять імміграційній владі відвідувати місцеві в'язниці і за 48 годин повідомляти їх про звільнення осіб, розшукуваних за порушення імміграційного законодавства.

«Чикаго не дозволить нашим поліцейським стати заручниками політиків у цих дебатах… Чикаго не дозволить, щоб вибірково порушувались фундаментальні права наших мешканців. Чикаго ніколи не відмовиться від нашого статусу привітного міста», - заявив мер на прес-конференції.

Мер Емануель додав, що цей позов не дозволить адміністрації Трампа створити прецедент, який може бути використаний як інструмент скорочення фінансування інших програм. Мінюст поки що не прокоментував намірів влади Чикаго, повідомляє «Голос Америки».

Фото AKU-News



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.