​Президент Зімбабве Мугабе заявив, що очолить правлячу партію, але промовчав про відставку

Президент Зімбабве Роберт Мугабе відкинув заклики своє партії та громадськості подати у відставку та запевнив, що очолить правлячу партію країни вже наступного місяця. Таку заяву він зробив по національному телебаченню. Він додав, що визнає критику проти нього з боку партії, військових та громадськості, але ніяк не прокоментував можливість відставки, повідомляє «Голос Америки».


У неділю правляча партія Зімбабве усунула Мугабе з посади свого керівника та дала йому час до понеділка, щоб податки у відставку, інакше на нього чекає імпічмент. Напередодні з вимогою відставки президента на вулиці столиці, за підтримки військових, вийшли десятки тисяч людей.

93-річний Мугабе, який правив країною 37 років, після перевороту 15-го листопада знаходиться під домашнім арештом. Виконуючий обов’язки помічника Держсекретаря США Дональд Ямомото заявив, що США прагнуть початку «нової доби» для Зімбабве, прямо не закликаючи Мугабе подати у відставку. США відкидають ідею участі Мугабе у формуванні перехідного уряду.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.