​Ідліб в облозі збройних угруповань, що складаються з іноземних терористів

На стороні режиму Башара Асада в Сирії борються щонайменше 120 тисяч іноземних терористів, підтримуваних Іраном. Сирійський Ідліб знаходиться в облозі 22-х озброєних угруповань за трьома напрямками.


Режим Асада в своїх операціях проти сирійської опозиції довгий час використовує не армію, а в основному проіранські угруповання. Ці угруповання на даний час зосереджені в Ідлібі, Дамаску, Хомсі, Дейр-ез-Зорі і на кордоні з Ліваном.

Тегеран почав відправляти своїх ополченців у Сирію на початку 2014 року, повідомляє агентство «Анадолу» з посиланням на іранську пресу і джерела в опозиційних угрупованнях.

Проіранські угруповання почали активно брати участь в операціях сирійського режиму на початку 2015 року, коли опозиція встановила повний контроль над Ідлібом і підступила до провінції Лазкійе. У той час Башар Асад визнав тяжке становище своєї армії і скорочення її чисельності.

Щоб підтримати режим Асада, іранська армія і розвідка направили до Сирії десятки тисяч іноземних терористів з Іраку, Лівану, Афганістану і Пакистану.

Чисельність проіранських добровольців в Сирії сягає 120 тисяч, і майже половина з них дислокована навколо Ідлібу.

У 232 точках навколо зони деескалації в провінції Ідліб дислоковані 22 іноземні проіранські угруповання.

На сході Ідлібу і заході Алеппо дислоковані 12 угруповань: афганські «Бригади Фатімійюн» і пакистанські бойовики з бригади «Зейнебійюн», іракські угруповання «Харакат ан-Нуджеба», «Сили Бедира», бригади «Імам Алі» і «Імам Хусейн», ліванський рух «Хезболла», іракська «Бригада Бекіра», іранські «Аль-Кудс» і «Армія Мехді», сирійські «Бригади Галібійюн» і загони «Хаккин Сахіплері».

На південному сході Ідлібу і півночі Хами дислоковані сім угруповань: «Харакат ан-Нуджеба», ліванський рух «Хезболла», іранські бригади «Імам Алі» і «Абу Фаділь Аббас», іракська «Бригада Бекіра», іранські «Аль-Кудс» і армія «Мехді».

На південному заході Ідлібу і в околицях Лазкійе дислоковані три угруповання: іракська «Хезболла», «Бригади Зюльфікар» і «Харакат ан-Нуджеба».

Крім них, у Сирії діють іранські «Бригади Бесідж», «Бригади Зейнеп», палестинський «Аль-Кудс» і Корпус вартових ісламської революції.

Як повідомляє агентство «Анадолу» з посиланням на ЗМІ Ірану і джерела в силах безпеки, у ході операцій і боїв у Сирії з лютого 2013 року загинули щонайменше 15 іранських генералів.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ в запасі та військовий експерт Роман Світан у новому військовому зведенні на 6 листопада обговорив актуальні ситуації на фронті

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.