​У Сирії затопило 11 наметових таборів біженців

Безперервні дощі затопили велику частину таборів біженців на північному заході Сирії. Проливні дощі йдуть в регіоні третій день. У результаті було затоплено 11 таборів біженців в провінціях Ідліб та Лазкійе. Майже 70 тисячам осіб припадає практично виживати в нелюдських умовах. Намети біженців буквально потопають у грязюці. Мова в основному йде про табори біженців «Атме», «Ках», «Кераме», «Омер» і в регіоні Хирбатул Джевз у провінції Лазкійе, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


У Фонді захисту прав і свобод людини і гуманітарної допомоги Туреччині (İHH) повідомили про готовність спільно з сирійськими НВО побудувати тимчасові табори для біженців недалеко від міста Ідліб.

Біженець з табору «Омер» Саіт Саіт повідомив агентству «Анадолу», що дощові зливи в нинішньому грудні виявилися найбільш інтенсивними за останні вісім років.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ситуация на фронте за истекшие 2 дня остается более-менее стабильна. Есть критические моменты на отдельных направлениях

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.