​У москві міркують над тим, як залишити путіна при владі

Журналісти агентства Bloomberg розповіли про розробку в кремлі способів, за якими Владімір Путін міг би залишитися при владі. Теперішня каденція путіна на посаді президента має завершитися 2024 року, а оскільки вона є другою поспіль, то у віці 72 років він мав би зачекати шість років, аби знову претендувати на найвищу посаду в рф. Про це з москви повідомляє кореспондент Польського радіо.


Отже, за інформацією агентства Bloomberg, адміністрація президента росії розглядає декілька сценаріїв продовження повноважень владіміра путіна. Одним з варіантів є об’єднання до 2024 року в межах однієї держави росії і Білорусі. Тоді путін міг би оминути обмеження російської конституції і кандидувати на посаду президента нової держави. Bloomberg звертає увагу, що перешкодою на шляху до втілення цього сценарію в життя є білоруський очільник Аляксандр Лукашенка, який не дає своєї згоди на таке об’єднання. Проте, якщо б він на це і погодився, то й сам віддавна не полишає амбіцій посісти найвищу посаду в новоствореній державі. Черговим сценарієм передбачається конституційне посилення іншої посади за рахунок повноважень президента та входження на неї владіміра путіна після завершення його президентського терміну.

Частина опозиційних політиків уже давно попереджає, що владімір путін не захоче відмовитися від своєї влади демократичним шляхом.

Фото ЕРА



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Бійці ССО Збройних сил України завдають суттєвих втрат військам противника у Курській області, зокрема військовослужбовцям КНДР

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.