​Штайнмаєр: «росія не причетна до розробки «формули Штайнмаєра» по Україні»

росія не чинила впливу на розробку «формули Штайнмаєра» по Україні. Про це заявив президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр на прес-конференції в Тбілісі за підсумками зустрічі з президентом Грузії Саломе Зурабішвілі. За його словами, росія ніяк не вплинула на розробку даної формули, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


«Три роки тому в рамках зустрічі «нормандської четвірки» в Парижі відбулися переговори по Мінській угоді, але прогресу на них досягти не вдалося. «Формула Штайнмаєра» - це всього лише спроба розбити великі кроки на більш дрібні для спрощення процесу», - сказав Штайнмаєр.

Нагадаємо, «формула Штайнмаєра» визначає механізм введення в дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей на тимчасовій основі в день виборів і на постійній основі.

Франк-Вальтер Штайнмаєр. Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.