​Польща закупить у Туреччині 24 ударних БПЛА - вони вже пройшли всі необхідні випробування і довели свою ефективність

Польща має намір закупити у Туреччині 24 ударних БПЛА. Про це повідомив міністр національної оборони Польщі Маріуш Блащак в ефірі радіо-24. «В арсеналі Польщі ніколи не було подібного виду озброєння. Переговори про закупівлю БПЛА завершені», - сказав міністр, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Блащак наголосив, що БПЛА турецького виробництво вже пройшли всі необхідні випробування і довели свою ефективність.

За його словами, безпілотна авіація перетворилася в фактор стримуючої сили проти потенційних загроз.

Глава оборонного відомства Польщі додав, що угоду про постачання турецьких БПЛА буде підписано в понеділок, 24 травня в ході офіційного візиту президента Анжея Дуди в Туреччину.

Поставки перших чотирьох БПЛА будуть здійснені в 2022 році.

Раніше Блащак поділився на своїй сторінці в соціальних мережах зображенням турецьких Bayraktar TB2.

«Хороші новини вже скоро, чекайте», - написав він.

Польща стане першою країною НАТО, що купила турецькі БПЛА Bayraktar TB2.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.