​Туреччина продовжує розвідку на родовищі газу у Чорному морі

Турецьке судно «Фатіх» почало буріння на третій ділянці газового родовища «Сакар'я» в Чорному морі. Про це міністр енергетики та природних ресурсів Туреччини Фатіх Донмез повідомив у середу в Twitter. Міністр зазначив, що судно вестиме буріння на глибині до п'яти тисяч метрів. Роботи триватимуть два з половиною місяці. Ділянка отримала назву «Чорна вода-1» (Karasu-1), повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Бурове судно «Фатіх» 21 серпня 2020 виявило в турецькому секторі Чорного моря велике родовище природного газу з резервами в 320 млрд кубометрів. Президент Реджеп Тайіп Ердоган 17 жовтня 2020 оголосив, що дослідження показали, що запаси газу на ділянці «Дунай-1» родовища «Сакар'я» оцінюються в 405 млрд кубометрів.

Разом з виявленими раніше запасами блакитного палива на ділянці Амасра-1, загальні резерви газу на родовищі в турецькому секторі Чорного моря оцінюються в 540 млрд кубометрів.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.