​ООН: Кількість вимушених переселенців у світі перевищила 100 мільйонів осіб

Про це йдеться у доповіді Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ). «Кількість людей, змушених залишити свої будинки, збільшувалася щорічно протягом останнього десятиліття і досягла найвищого рівня з моменту початку реєстрації. Незважаючи на деякі ознаки прогресу, темпи та масштаби вимушеного переміщення ускладнюють пошуки рішення для біженців», - йдеться у повідомленні, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Станом на кінець 2021 року кількість вимушених переселенців через війну, насильство, переслідування та порушення прав людини зросла на 8 відсотків, порівняно з попереднім роком, і досягла 89,3 млн осіб. Це, за даними УВКБ, більш ніж дворазове збільшення порівняно з тим, що було 10 років тому.

У доповіді наголошується, що вторгнення росії в Україну викликало одну з наймасштабніших криз вимушеного переміщення з часів Другої світової війни.

В УВКБ зазначили, що станом на кінець 2021 року країни з низьким та середнім рівнем доходу приймають 83 відсотки біженців у світі.

Туреччина посідає перше місце за кількістю прийнятих у країні біженців. Число біженців у Туреччині становить 3,8 млн, йдеться у повідомленні.

Далі йдуть Пакистан (1,5 млн. біженців), Уганда (1,5 млн.), Німеччина (1,3 млн.). У Колумбії знаходяться 1,8 млн біженців з Венесуели.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.