​В Анкарі вважають пропозицію Ердогана щодо організації зустрічі путіна та Зеленського актуальною

Пропозиція президента Туреччини Реджепа Тайіпа Ердогана щодо організації зустрічі президентів України та росії Володимира Зеленського та володимира путіна все ще чинна. Про це повідомив речник президента Туреччини Ібрагім Калин в ефірі телеканалу А Haber, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


За його словами, у Києві відкидають діалог з росією аж до завершення анексії, а Захід намагається послабити росію, продовжуючи тим самим війну.

Коментуючи тему «зернової угоди», речник президента Туреччини повідомив, що Анкара виступає за продовження дії цієї угоди на три місяці, півроку або навіть рік. «У нас склалося позитивне сприйняття позиції путіна до цього питання. Надія є. Прохання глави нашої держави буде почуте. Єдиний світовий лідер, який може сьогодні говорити з путіним – Ердоган. Ми вважаємо, що було б краще, якби її (угоду) було б продовжено на 6 місяців або на рік», - сказав Калин.

При цьому прес-секретар президента Туреччини наголосив на необхідності постачання російської агропродукції на світові ринки.

Коментуючи географію постачання українського зерна коридором через Чорне море, Калин зазначив, що Київ сам приймає рішення про пункти призначення сільгосппродукції.

«Сама Україна приймає рішення про місце призначення, як це було до початку військового конфлікту», - сказав Калин.

Коментуючи висловлювання про спробу диверсії на Турецькому потоці, Калин повідомив, що російська сторона посилила заходи безпеки. «Вони (росія) звинувачують у тому, що сталося, Україну. Сподіваюся, що такого саботажу більше не станеться. Ми перебуваємо у тісному контакті з ними», - сказав Калин.

Прес-секретар Ердогана далі наголосив на значущості пропозиції росії щодо формування міжнародного газового хаба в Туреччині.

«Це значуща для Анкари пропозиція і у разі її реалізації Туреччина отримає великі дивіденди. Наша країна завдяки своїм інвестиціям вже перетворилася на дуже серйозний центр розподілу енергоресурсів. База є. Якщо Європа шукає щось, окрім російського газу, то Трансанатолійський трубопровід (TANAP) – один із таких проектів. У разі збільшення потужностей TANAP він набуде великого значення для Європи», - зазначив Калин.

Ібрагім Калин. Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.