​Спікери парламентів Швеції та Фінляндії відвідають Туреччину

Спікери парламентів Швеції та Фінляндії у січні 2023 року відвідають Туреччину, повідомив в ефірі одного з місцевих телеканалів голова турецького парламенту Мустафа Шентоп.


«Уперше в історії міжпарламентських зв'язків Туреччини зі скандинавськими країнами речники парламентів двох держав відвідають нашу країну. Очікуємо від них конкретних кроків, що дозволить ухвалити рішення [за заявками до НАТО]», - сказав Шентоп, передає турецьке інформагентство «Анадолу».

Спікер турецького парламенту наголосив, що Анкара уважно відстежує кроки Гельсінкі та Стокгольма в рамках зобов'язань, які взяли перед Анкарою у сфері безпеки.

Шентоп нагадав, що нещодавно провів зустріч із прем'єр-міністром Швеції Ульфом Крістерссоном. «Його позиція здалася мені дуже щирою», - констатував він.

У відповідь на прохання перерахувати найважливіші події року, що спікер парламенту Туреччини перерахував три пункти: «Кончину британської королеви, війну росії та України, а також початок виробництва турецького електромобіля TOGG».

Мустафа Шентоп. Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.