​В Японії споживча інфляція склала рекордні 3 відсотки за 41 рік

Базова споживча інфляція в Японії у 2022 фінансовому році (з 1 квітня 2022 по 31 березня 2023 р.) склала 3 відсотки, що є найвищим показником з 1981 року. Це випливає із опублікованої у п'ятницю статистики міністерства з адміністративних справ та комунікацій країни, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Разом з тим, у березні цей ключовий показник інфляції, який не враховує ціни на продукти, що швидко псуються, які схильні до занадто сильних коливань, склав, як і в лютому, 3,1 відсотка. Темпи зростання цін різко сповільнилися після пікового значення 4,2 відсотка в січні. Саме за цим індексом Банк Японії встановлює цільовий показник інфляції. Інфляція з урахуванням швидкопсувних товарів у березні становила 3,2 відсотка.

Незважаючи на те, що рівень інфляції 12 місяць поспіль перевищує цільовий показник Банку Японії, регулятор не планує відмовлятися від свого курсу. Новий голова Банку Японії Кадзуо Уеда, який обійняв цю посаду у квітні, має намір продовжувати політику свого попередника Харухіко Куроди, головного прихильника політики кількісного пом'якшення.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.