​У МЗС Китаю засудили заяви лідерів G7 щодо Пекіна: «Велика сімка» перешкоджає міжнародному миру


У МЗС Китаю засудили заяви лідерів G7 щодо таких тем, як Тайвань, Східне та Південно-Китайське моря, Гонконг, Сіньцзян, Тибет, ядерна зброя та «економічний тиск» на саміті в японській Хіросімі, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

«Велика сімка» стверджує, що сприяє миру, стабільності та процвітанню у світі, але насправді перешкоджає міжнародному миру, підриває регіональну стабільність та гальмує розвиток інших країн», - заявила офіційний представник МЗС КНР Хуа Чуньїн.

За словами дипломатки, G7 використовує теми, пов'язані з Китаєм, для наклепів, нападок та втручання у внутрішні справи країни.

Пекін засуджує подібну позицію і висловлює протест господині саміту, Японії та іншим сторонам, наголосила Хуа Чуньїн.

Китай не прийме «псевдоправила», встановлені невеликою кількістю країн, які намагаються сформувати «виключний блок», наголосила вона.

«Пройшли ті часи, коли жменька західних країн маніпулювала глобальними питаннями, навмисно втручаючись у внутрішні справи інших країн», - зазначила представник дипвідомства.

За її словами, Китай відданий міжнародній системі, в центрі якої знаходиться ООН, міжнародній системі, заснованій на міжнародному праві та основних нормах відповідно до цілей та принципів Статуту ООН.

Дипломатка закликала країни G7 припинити тиск інших країн шляхом створення конфронтації між блоками.

«Міжнародне співтовариство не прийме правил виключних малих блоків, створених Заходом на чолі з «Великою сімкою», щоб служити встановленим інтересам кількох країн, які намагаються розділити світ з ідеології та цінностей, говорячи: «Америка насамперед», - наголосила вона.

Представниця китайського МЗС також розкритикувала заяву лідерів G7 про те, що вони виступають проти будь-яких спроб в односторонньому порядку змінити статус-кво в Тайвані.

«G7 постійно говорить про збереження миру в Тайванській протоці, але не говорить про протидію незалежності Тайваню. Вчиняючи таким чином, він підтримує сили, які виступають за незалежність Тайваню, стає їхнім співучасником», - продовжила вона.

Тайвань є частиною Китаю, і тайванську проблему мають вирішувати китайці, сказала дипломат.

«Ніхто не повинен недооцінювати рішучість і здатність китайського народу захищати суверенітет та територіальну цілісність Китаю», - додала вона.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 16 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.