​Народний банк КНР вперше за 10 місяців знизив ставку короткострокових запозичень


Народний банк Китаю (PBoC) вперше з серпня 2022 року знизив ставку короткострокових запозичень у прагненні підтримати відновлення китайської економіки, що сповільнюється після пандемії COVID-19. Як повідомили в PBoC, відсоткову ставку за семиденними операціями зворотного РЕПО знижено на 10 базисних пунктів, до 1,90 відсотків з 2,00 відсотків раніше, передає турецьке інформагентство «Анадолу».

У рамках семиденних операцій зворотного РЕПО банкам надано 2 млрд. юанів (279,7 млн. доларів).

Поки Центробанк другої за величиною економіки світу пом'якшує грошово-кредитну політику для підтримки зростання, інші провідні центральні банки, такі як Федеральна резервна система США (ФРС), Європейський центральний банк (ЄЦБ) та Банк Англії (БоЕ), підвищують процентні ставки на тлі інфляції.

Аналітики констатують, що зниження ставки за семиденними операціями зворотного РЕПО може бути ознакою зміни середньострокових та довгострокових процентних ставок у найближчі місяці у Китаї, де економіка не відновилася очікуваними темпами, незважаючи на відміну карантинних обмежень.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.