​Цьогоріч Прикордонна служба Польщі зафіксувала понад 20 тисяч спроб нелегального перетину польсько-білоруського кордону

23 серпня 175 осіб намагалися нелегально потрапити до Польщі з Білорусі, повідомляє Прикордонна служба Польщі. Серед них були громадяни Камеруну, Ефіопії та Ємену. На Біловезькій ділянці 9 іноземців намагалися перетнути річку Пшевлоку. Затримані прикордонниками іноземці мали російські проїзні документи, передає Польське радіо.


Речниця Прикордонної служби лейтенант Анна Міхальська в інтерв'ю IAR повідомила, що ситуація на кордоні була організованою процедурою. За її словами, прикордонники спостерігають збільшення кількості спроб перетину кордону з травня: «Білоруська сторона заробляє майже на кожному іноземцеві, ніхто безплатно не доїжджає до польського кордону. Кожен з них має заплатити Білорусі за цю нелегальну подорож. Білоруські служби повідомляють мігрантів, в який групах і де краще перетнути кордон. Привозять їх і забирають. Операція є організованою».

Анна Міхальська додала, що цьогоріч Прикордонна служба зафіксувала понад 20 тисяч спроб нелегального перетину польсько-білоруського кордону громадянами з майже 50 країн.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.