​Понад пів мільйона людей шукають притулку в Європі - майже третина заявок стосується Німеччини

Про це повідомляє Агентство Європейського Союзу з питань притулку. Це дані за шість місяців. Німецькі ЗМІ зазначають, що майже третина заявок стосуються їхньої країни. Детальніше про це розповів кореспондент Польського радіо Томаш Зєлєнкевич.

«Агенція Європейського Союзу прогнозує, що до кінця року кількість заявок з питань притулку може перевищити мільйон. Востаннє така кількість була зареєстрована у 2015-2016 роках, у пік міграційної кризи. Німецькі ЗМІ повідомляють, що заявки про притулок в Європі найчастіше подають громадяни Сирії, Афганістану, Венесуели, Туреччини та Колумбії. Телебачення CDF інформує, що причиною такого розвитку подій, серед іншого, є те, що країнам ЄС ще не вдалося впровадити комплексної реформи системи надання притулку. Більшість міністрів внутрішніх справ виступають за загострення законів, щоб зменшити кількість нелегальної міграції. А це рішення має затвердити Європарламент», — розповів кореспондент.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.