​РБ ООН відхилила резолюцію росії щодо Гази - за проголосували 5 країн, 6 виступили проти ініціативи, решта утрималася


Рада безпеки ООН відхилила запропонований росіэю проект резолюції, що закликає до гуманітарного перемир'я в секторі Газа і засуджує вбивства мирних жителів з обох сторін. За документ проголосували 5 членів РБ ООН, 6 країн виступили проти ініціативи, ще 4 утрималися від участі у голосуванні, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».

Серед тих, хто проголосував проти - США, Великобританія, Франція та Японія.

Як альтернатива російській резолюції висунутий проект, запропонований Бразилією, який засуджує «терористичні атаки ХАМАС» і вимагає «гуманітарної паузи» замість режиму припинення вогню. Голосування щодо цього документа перенесено на наступне засідання РБ ООН.

Для того щоб резолюцію ухвалили, необхідно дев'ять голосів із 15 за умови, що ніхто з постійних членів (росія, Китай, США, Франція та Великобританія) не скористається правом вето.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.