​Генасамблея ООН більшістю голосів прийняла 5 пропалестинських резолюцій, проти яких виступив Ізраїль

Генеральна Асамблея ООН переважною більшістю голосів ухвалила п'ять резолюцій на підтримку Палестини. За резолюцію про допомогу палестинським біженцям проголосували 168 країн. Проти виступив лише Ізраїль. Десять країн, включаючи США, Уругвай та Парагвай, утрималися від участі у голосуванні. Про це йдеться у повідомленні МЗС Палестини, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


Резолюцію щодо діяльності Близькосхідного агентства ООН для допомоги палестинським біженцям та організації робіт (БАПОР) підтримали 165 країн. Чотири країни (США, Канада, Ізраїль та Мікронезія) виступили проти, утрималися 6 країн (Камерун, Гватемала, Кірібаті, Палау, Папуа Нова Гвінея та Вануату).

Резолюція щодо єврейських поселень на окупованих палестинських територіях отримала підтримку 149 країн. США, Канада, Ізраїль, Угорщина, Мікронезія та Науру проголосували проти, ще 19 країн утрималися від участі у голосуванні.

За резолюцію щодо майна палестинських біженців та їх доходів висловилися 163 країни. США, Канада, Ізраїль, Мікронезія та Науру проголосували проти, 9 країн воліли утриматися від участі у голосуванні.

Резолюція щодо діяльності Спеціального комітету із розслідування порушень Ізраїлем мешканців окупованих палестинських територій отримала підтримку 86 держав. США, Великобританія, Ізраїль, Канада, Чехія, Угорщина, Австрія та Австралія проголосували проти, а 75 країн утрималися під час голосування.

МЗС Палестини привітало ухвалення резолюцій. У відомстві закликали країни, які не брали участь у голосуванні, «скоригувати свої позиції та стати на шлях справедливості та солідарності з палестинським народом».

Резолюції ООН мають рекомендаційний характері і не обов'язкові до виконання.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Ситуация на фронте за истекшие 2 дня остается более-менее стабильна. Есть критические моменты на отдельных направлениях

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.