​Місія ЄС у Червоному морі розпочнеться у середині лютого - першим кроком є визначення країни, яка візьме на себе командування

Військова місія Співтовариства, спрямована на забезпечення безпеки суден у Червоному морі, може розпочатися вже у лютому. Про це повідомив голова зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель. Він також висловив сподівання, що в цій місії візьме участь якомога більше країн Європейського Союзу, передає Польське радіо.


Жозеп Боррель наголосив, що першим кроком є визначення країни, яка візьме на себе командування місією.

«Не всі країни братимуть участь, але ніхто не буде проти. Я сподіваюся, що місія розпочнеться 17 лютого. Ми маємо вирішити, яка країна візьме командування військовими силами, де буде розташоване командування та які кошти країни ЄС нададуть», — сказав Жозеп Боррель.

У січні уряд Іспанії оголосив, що країна не братиме участі в жодній військовій місії в Червоному морі, включаючи можливу операцію Європейського Союзу.

Озброєні прихильники хуситів. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 17 листопада обговорив актуальні події на фронті :

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.