​Місія ЄС у Червоному морі розпочнеться у середині лютого - першим кроком є визначення країни, яка візьме на себе командування

Військова місія Співтовариства, спрямована на забезпечення безпеки суден у Червоному морі, може розпочатися вже у лютому. Про це повідомив голова зовнішньополітичного відомства ЄС Жозеп Боррель. Він також висловив сподівання, що в цій місії візьме участь якомога більше країн Європейського Союзу, передає Польське радіо.


Жозеп Боррель наголосив, що першим кроком є визначення країни, яка візьме на себе командування місією.

«Не всі країни братимуть участь, але ніхто не буде проти. Я сподіваюся, що місія розпочнеться 17 лютого. Ми маємо вирішити, яка країна візьме командування військовими силами, де буде розташоване командування та які кошти країни ЄС нададуть», — сказав Жозеп Боррель.

У січні уряд Іспанії оголосив, що країна не братиме участі в жодній військовій місії в Червоному морі, включаючи можливу операцію Європейського Союзу.

Озброєні прихильники хуситів. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.