​Китай не бачить себе винним у війні в Україні і проти того, щоб на нього перекладати відповідальність за цю війну

Відповідаючи на запитання про рекордне зростання товарообігу між росією та Китаєм (26% у 2023 році), очільник МЗС Китаю Ван І заперечив, що Китай використовує війну у своїх інтересах. «Ми чітко сказали, що ядерну зброю не можна використовувати проти України. Зараз немає місця для російсько-українських мирних переговорів, але Китай буде готовий підтримати такі переговори, коли прийде час. Проте ми виступаємо проти того, щоб перекладати відповідальність за вирішення цього конфлікту на Китай», - заявив Ван, повідомляє Польське радіо.

Очільник китайської дипломатії також сказав, що Китай «буде непохитною силою стабільності в неспокійному світі» на основі Ради Безпеки ООН. Пекін має намір виконувати домовленості з Вашингтоном і покращувати двосторонні відносини, а також, за його словами, «вкрай важливо, щоб Китай і Європа трималися подалі від геополітичних та ідеологічних зривів, бачили один одного як партнерів, а не суперників, і об'єднали зусилля, щоб влити позитивну енергію в нестабільний світ».

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.