​Набуває чинності непряма заборона ЄС і G7 на алмази росії


Початковий етап заборони Європейського Союзу та G7 на імпорт алмазів російського походження через треті країни набув чинності в п’ятницю, йдеться в заяві уряду Бельгії. 27 членів ЄС погодилися заборонити непромислові російські алмази в грудні минулого року, коли ухвалили 12-й пакет санкцій проти росії у відповідь на її вторгнення в Україну в 2022 році. Бельгія головує в ЄС до кінця червня, повідомляє Reuters.

Заборона на прямий імпорт російських алмазів почалася 1 січня, тоді як непряма заборона буде введена поступово протягом шести місяців з п'ятниці. Заборона ЄС діє спільно з країнами Великої семи (G7).

Необроблені та шліфовані алмази повинні будуть ввозитися до країн ЄС і G7 з документальним підтвердженням і деклараціями про неросійське походження каменів. З 1 вересня в систему буде додано механізм відстеження.

Алроса, найбільший російський виробник алмазів, також була додана до списку санкцій ЄС у січні.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью враг продолжил атаковать нашу страну беспилотниками. В результате воздушного боя были сбиты все выпущенные вражеские «шахеды»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.