​Польща не забуває про необхідність виплати компенсацій жертвам Третього Рейху

Перед майбутніми роковинами початку Другої світової війни відомство закордонних справ Польщі нагадує про потребу компенсацій жертвам Третього рейху, які ще живуть. Для польської влади це важливе питання у відносинах з Німеччиною, повідомляє Польське радіо.

Уповноважений МЗС у Варшаві у справах польсько-німецького співробітництва професор Кшиштоф Рухнєвич сказав, що підготовлено ряд пропозицій, які мають формувати майбутні відносини з Німеччиною.

«У контексті роковин (початку Другої світової війни — ред.) важливо наголосити на питаннях, які стосуються Другої світової війни та її наслідків. Є кілька пропозицій, зокрема компенсації для жертв Третього Рейху, які ще живуть; справа спорудження в Берліні німецько-польського пам’ятника. Але також німецька участь у спільній політиці оборони та безпеки», — заявив уповноважений польського МЗС.

Професор Рухнєвич також зазначив, що хоча 1953 року Польща відмовилася від репарацій, проте ніколи не відмовилася від клопотання про отримання компенсацій для своїх громадян.

Фонд Польсько-німецьке примирення оцінює, що є приблизно від 60 до 70 осіб, які мали б право на компенсацію.

Будинок МЗС Польщі, Варшава. Фото PRdU



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.