​Ліван поскаржиться в РБ ООН через вибухи пейджерів, оскільки вважає це військовим злочином

МЗС Лівану підготує скаргу на Ізраїль до Ради Безпеки ООН через вибухи пейджерів. Про це йдеться у повідомленні зовнішньополітичного відомства країни. «Міністр Абдаллах Бухабіб доручив направити до постійного представництва Лівану при ООН та РБ ООН скаргу у зв'язку з кібертерористичною атакою», - йдеться у заяві, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.

У відомстві зазначили, що те, що сталося, є «військовим злочином, вчиненим Ізраїлем проти невинних ліванців».

Щонайменше 12 людей загинули та близько 2323 отримали поранення внаслідок вибухів пейджерів, які використовуються членами ліванського руху «Хезболла», 17 вересня.

Під час вибухів портативних рацій 18 вересня загинуло 25 осіб, постраждали – 608.

Влада Лівану покладає відповідальність за те, що сталося, на Ізраїль.

Офіційний Тель-Авів поки що ніяк не прокоментував ситуацію.

Зіткнення на ізраїльсько-ліванському кордоні розпочалися 8 жовтня 2023 року.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.