​Китай обмежує експорт деяких видів рідкоземельних металів

Китай запровадив обмеження на експорт деяких видів рідкісноземельних металів у відповідь на 34-відсоткове підвищення митних зборів, введених Сполученими Штатами на продукцію, імпортовану з країни за «взаємними тарифами».


За інформацією Міністерства комерції КНР, до списку експортного контролю з 4 квітня буде занесено середні та важкі рідкісні метали семи видів, зокрема самарій, гадоліній, тербій, диспрозій, лютецій, скандій, ітрій та їхні сплави. Китайські постачальники зможуть експортувати ці види рідкоземельних металів тільки з дозволу уряду, повідомляє турецьке інформагентство Анадолу.

Крім того, китайські митники можуть конфіскувати вантажі, які ймовірно містять заборонені елементи.

Ці рідкоземельні метали, більшу частину світових постачань яких забезпечує Китай, використовують у широкому спектрі виробництва: від систем озброєння до високопродуктивних двигунів, від ядерних реакторів до електронного та оптичного обладнання, від космічних до медичних діагностичних апаратів, від акумуляторів і паливних елементів до напівпровідників і надпровідників.

Китай сьогодні виробляє близько 90% усіх рідкоземельних металів у світі.

Такі ініціативи Китаю послідували за заявою президента США Дональда Трампа про намір запровадити додаткові 34-відсоткові мита на китайські товари в рамках «взаємних мит».

Вашингтонська адміністрація оголосила, що стосовно Китаю буде запроваджено додатковий митний тариф у розмірі 34 відсотків на додаток до базового тарифу в розмірі 10 відсотків, включно із «взаємним тарифом» у розмірі 24 відсотків. Таким чином, загальна ставка мит на товари, імпортовані з Китаю, тепер становитиме 54 відсотки.

У відповідь влада Пекіна з 10 квітня вводить додаткові 34-відсоткові мита на всю продукцію, імпортовану зі США.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 5 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.