​Так формується успішний бізнес в Україні за допомогою регулятора

Населення за електроенергію платить понад 40 млрд грн у рік. Бізнес і бюджетні установи (непобутові) платять близько 110 млрд грн у рік. Чому така спокуса піднімати тарифи далі саме для непобутових. Бо це дає відразу більше грошей. З 1 жовтня +10%, а з травня сумарно тарифи для них підняті вже на 27%.


27% від 120 млрд. грн. = 30 млрд грн у рік.

Але зазвичай у нас тарифи ніколи не понижуються. Тому ці додаткових 30 млрд. грн. будуть кожен наступний рік. Так формується успішний бізнес в Україні за допомогою регулятора.

Більшість цих грошей піде тепловій генерації, а саме ДТЕК.

Всі прорахунки менеджменту, який брав доларові кредити при гривневому бізнесі, сплатять споживачі підвищеним тарифом. 65 млрд грн боргів будуть виплачені. Ті, хто дешево купив єврооблігації - добре зароблять.

Біда у тому, що енергетиці з того толку нуль. Через 3-5 роки усім знову скажуть, «дивіться зношеність основних засобів 70% - треба знову піднімати тарифи або будете без електроенергії». І навіть знайдуть європейця, який це підтвердить. Завтрашня ситуація вже ясна, як Божий день

А в офісі ДТЕК вчора, мабуть, було свято. Їх тариф у жовтні складе, мабуть, не менше 1,4 грн.

Для довідки, тариф теплової генерації:

- травень 2015р (розпал деолігархізації) - 0,77 грн
- червень 2016р. - 0,99 грн. Далі Вовк обіцяв пониження тарифу.
- липень 2016 - 1,06 грн
- серпень 2016 - 1,17 грн
- вересень 2016 - 1,23 грн (за 20 днів)
- жовтень 2016 - 1,4 грн (оцінка).

Ну що ж - цей інституційний досвід регулятора по деолігархізації депутати визнали цінним.

А вы держитесь там. Всего хорошего :).

А якщо серйозно, які методи впливу на ситуацію ви бачите і вважаєте реальними?

Андрій Герус, facebook.com

Фото vesti.dp.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.