В Германии подали жалобу против России за аннексию Крыма

pozov nimechina

 

Среди ряда жалоб, которые уже успели подать украинцы в Европейский суд по правам человека из-за противозаконных действий России на территории Украины, есть и инициативы неравнодушных иностранцев.


Так, адвокат из немецкого города Дуйсбург Хайнц Йозеф Зер, который пережил на Майдане страшные дни, стоя бок-о-бок с участниками протестов, почувствовал настоящее единство с украинцами и проявил желание их поддержать. Об этом сообщает Радио Свобода, передают «Конфликты и законы».


Заявление немецкого адвоката находится на данном этапе в фазе допущения к рассмотрению, и по формальным основаниям суд не может его отклонить, но и просчитать закон как точные науки, к сожалению, тоже невозможно. Хайнц Йозеф Зер высказывает предположение, что такая жалоба может помешать дипломатическому консенсусу. Если жалоба будет допущена и рассмотрена, то, по словам немецкого эксперта, в перспективе президент Российской Федерации должен отправиться под арест, приводит слова немецкого адвоката Радио Свобода.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 лютого обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.