Суд ЄС відхилив апеляцію двох російських мільярдерів щодо зняття санкцій

Суд відхилив апеляції Пумпянського, а також його дружини та сина. Як йдеться у рішенні суду, яке цитує агентство DPA, хоча Пумпянський прямо і не відіграє ролі у війні, він «бере участь у діяльності секторів економіки, які становлять суттєве джерело доходів» для російського бюджету. Його дружина займає низку позицій у компаніях, підконтрольних Пумпянському, стверджує суд, передає Голос Америки.

Засновник найбільшого в росії виробника сталевих труб «Трубної металургійної компанії» Пумпянський потрапив під санкції ЄС у березні 2022 року.

Повідомляється, що пов’язаний з кремлем мільярдер Геннадій Тимченко також програв апеляцію в суді.

Таким чином, їхні активи в ЄС залишаться замороженими. Очікується, що обидва подадуть апеляцію.

За даними Bloomberg, російський мільярдер Геннадій Тимченко, намагаючись оскаржити санкції ЄС, накладені на нього через агресію росії проти України, раніше заявляв у суді, що його тісні зв’язки з президентом рф володимиром путіним не означають, що він є союзником кремля в його політиці щодо України.

Геннадій Тимченко, якого у ЗМІ називають «скарбником путіна», потрапив під санкції США у 2014 році після окупації Криму. ЄС та Велика Британія оголосили проти нього санкції у 2022 році.

Загалом, за даними суду ЄС, російські бізнесмени подали близько 60 позовів щодо зняття санкцій.

США та партнери заморозили російські активи на суму близько 300 мільярдів доларів. Раніше під час слухань в Комітеті фінансових послуг США міністерка фінансів США Дженет Єллен заявила, що російські активи мають залишаться замороженими до того, як росія заплатить за шкоду, якої вона заподіяла Україні.

Як раніше повідомляв Голос Америки, у США зареєстровано REPO Act - законопроєкт про відновлення економічного процвітання та можливостей для українців. Він передбачає надання додаткової допомоги Україні, використовуючи конфісковані суверенні активи рф. Очікується, що доля законопроєкту буде вирішена восени.

Експерти вважають, що США можуть підштовхнути інші західні країни, якщо приймуть рішення на користь передачі заморожених російських активів Україні.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Сложилась очень тяжелая обстановка на линии фронта - мы отошли на трех оперативных направлениях, и эта ночь была у нас довольно горячая

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.