Проведение заседания нелегитимного Киевсовета удалось не допустить

sesiya zakrita

 
Нелегитимную сессию Киевсовета удалось закрыть благодаря принципиальной позиции «УДАРа» и других оппозиционных сил. Об этом заявила народный депутат от «УДАРа» Ирина Геращенко, комментируя закрытие сессии, сообщают «Конфликты и законы».


Она отметила, что представители оппозиции более 1,5 часа проводили консультации с секретарем Киевсовета Галиной Герегой и требовали закрыть сессию.

«УДАР» заявил четко, что мы не пойдем ни на какие компромиссы, и что этот Киевсовет не будет работать, поскольку является нелегитимным, и депутаты не имеют права голосовать», - сказала Ирина Геращенко.

По ее словам, депутаты Киевсовета, если хотят, могут собираться в кафе, но не в стенах совета для принятия незаконных решений. «Это четкая позиция «УДАРа» и ее лидера Виталия Кличко. Никаких голосований нелегитимным Киевсоветом быть не может. В Киеве должны состояться выборы Киевсовета и мэра столицы », - добавила народный депутат.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 7 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.