​Столичні поліцейські затримали чоловіка, якого підозрюють у вчиненні нападів з ножем

На початку вересня до чергової частини Дніпровського управління поліції звернулася місцева жителька з повідомленням про те, що на вулиці Курнатовського невідомий з ножем напав на її 26-річного сина. Із різаними ранами плеча та ключиці потерпілого госпіталізували у лікарню, а слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України та пошуки зловмисника, повідомляє прес-служба Нацполіції Києва.


За кілька тижнів до поліції надійшло повідомлення про ножові поранення шиї 22-річного мешканця Дніпровського району, яке на вулиці Райдужній спричинив йому невідомий. Також за аналогічних обставин постраждав 56-річний чоловік. За його словами, до нього ззаду підійшов незнайомець та кілька разів вдарив у спину предметом, схожим на ніж. Лікарі потерпілим надали медичну допомогу, а у поліції за даними фактами відкрили кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України.

Згодом до столичної поліції надійшло повідомлення про те, що біля під’їзду будинку на вулиці Петра Вершигори чоловік виявив мертвим батька. Лікарі, які прибули на виклик, констатували смерть 69-річного чоловіка від колото-різаної рани шиї. Цю подію поліцейські кваліфікували як умисне вбивство і розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (Умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

За словами заступника начальника слідчого управління поліції Києва Едуарда Соловйова, під час спілкування з потерпілими поліцейські отримали прикмети незнайомця, які співпадали між собою. Правоохоронці дійшли висновку, що до подій може бути причетна одна особа та склали фотопортрет підозрюваного.

«Аби встановити особу, яка вчинила дані злочини, та затримати, ми провели доволі кропітку роботу зі збору доказової бази і встановлення особи зловмисника. На розшук ми організували весь особовий склад поліції Києва, постійно прочісували вулиці району та переглядали камери відеоспостереження. Зокрема, перевіряли причетність раніше судимих за аналогічні злочини місцевих мешканців. Через деякий час нам вдалося встановити особу підозрюваного. Ми провели впізнання з потерпілими, які вказали на кривдника», – зазначив Едуард Соловйов.

Зловмисником виявився раніше судимий за два вбивства місцевий мешканець, 1975 року народження. Він проживав разом із батьками, у червні його виписали із психоневрологічного диспансеру, де він проходив курс лікування. Під час проведення санкціонованого обшуку за місцем мешкання правоохоронці вилучили особисті речі: кепки, окуляри та кілька ножів, які направили на проведення експертизи, а чоловіка доставили до управління поліції.

«Фігуранта затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Затриманий надає покази, які ми ретельно перевіряємо. За погодженням місцевої прокуратури № 4 фігуранту оголосили про підозру у вчиненні кількох злочинів та готуються матеріали для обрання судом міри запобіжного заходу», – додав Едуард Соловйов.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.