​Поліцейські Київщини повідомили про підозру групі осіб, які звернулися за злочинним впливом до «смотрящого» в зоні

Оперативники управління стратегічних розслідувань в Київській області Нацполіції викрили протиправну діяльність мешканців регіону з кримінальним минулим. Жінка та двоє чоловіків після особистого конфлікту з громадянином вирішили йому помститися та отримати у вигляді моральної компенсації 50 тисяч гривень.


Як повідомляє прес-служба Нацполіції Києва, у зв’язку з тим, що ця особа перебувала у слідчому ізоляторі, фігуранти звернулися за допомогою до знайомого - одного з так званих «смотрящих» за спецустановою. «Кримінальний авторитет», використовуючи свій злочинний вплив, повинен був змусити утриманця віддати кошти. Проте його планам завадили поліцейські.

23 вересня на підставі отриманих доказів слідчі поліції Київської області повідомили жінці та двом чоловікам про підозру за ч. 2 ст. 28 ч. 1 ст. 255-3 (звернення за застосуванням злочинного впливу) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років з конфіскацією майна або без такої.

Фото прес-служби Нацполіції Києва



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.