Воронежский суд вынес приговор «булочкам с маком»

bulochki makom

 
Левобережный суд Воронежа вынесет сегодня приговор семье предпринимателей Полухиных по делу о «булочках с маком». Накануне, 6 июля, суд признал Полухиных, выпекавших в собственном кафе на продажу булочки, виновными в незаконном сбыте наркотических средств наркоманам, сообщает novayagazeta.ru.


Судья Татьяна Лебедева сочла деятельность полухинского кафе «Очаг» по организации банкетов и фуршетов «прикрытием», саму семью предпринимателей - членами организованной сплоченной группы, которые «в корыстных целях», «имея прямой умысел», склонили друг друга к преступлению по сбыту мака.

«Несмотря на то, что подсудимые полностью отрицают свою вину, их вина полностью подтверждается совокупностью исследованных в суде доказательств», — отметила судья.

Среди таких доказательств в основу приговора легли даже показания тех свидетелей, которые от них ранее отказались прямо на суде, заявив, что давали их под давлением УФСКН по Воронежской области.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.