Хитромудрий службовець «заробив» 2 млн гривень на дотаціях для безробітних

prok kiev new

 
Київською місцевою прокуратурою №10 повідомлено про підозру службовій особі одного з товариств з обмеженою відповідальністю, який з використанням свого службового становища, а також шляхом обману, заволодів грошовими коштами Фонду на загальнообов'язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття в сумі 2 млн гривень.


Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Протягом 2011-2014 років підозрюваний, надаючи підроблені документи до Київського міського центру зайнятості, отримував грошові кошти у вигляді дотацій на створення додаткових робочих місць для працевлаштування безробітних.

Дії службовця кваліфіковано за ч.4 ст. 190; ч.5 ст.191; ч.1. ст. 200; ч. 4 ст.358 та ч. 2 ст. 366 КК України.

Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Досудове розслідування здійснює слідче управління фінансових розслідувань ДПІ у Шевченківському районі Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснюється безпосередньо Керівником Київської місцевої прокуратури №10.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.