За позовом прокуратури столичне товариство сплатить до бюджету майже 6 млн гривень боргу

gosp sud

 
Господарський суд міста Києва підтримав позицію столичної прокуратури та стягнув з приватного акціонерного товариства майже 6 млн гривень боргу за договором пайової участі. Про це «Конфліктам і законам» повідомили у прес-службі прокуратури Києва.


У 2012 році між вказаним товариством та Київрадою ухвалено договір пайової участі у створенні соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури у зв’язку з будівництвом житлового комплексу у Печерському районі.

Згідно договору розмір пайової участі становив 6,2 млн гривень. Протягом двох років забудовник вчасно сплачував внески, проте з 2014 року сплата коштів припинилась. Як наслідок, до бюджету не надійшла значна сума грошей.

Зважаючи на грубе порушення законодавства, прокуратура звернулась до суду з позовними вимогами стягнути з товариства майже 6 млн гривень заборгованості, які суд задовольнив в повному обсязі.



Коментарі

  +0 #1 Олег 15 июл. 2015 г., 18:44:45
Цитата: "У 2012 році між вказаним товариством та Київрадою ухвалено договір ". "вказаного" товариства не вказали! Ще одна цитата: " стягнув з приватного акціонерного товариства майже 6 млн гривень боргу". Приватних акціонерних товариств тисячі! Але ж з якого саме стягнуть 6 мільйонів?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.