ГПУ направлено до суду обвинувальний акт стосовно двох суддів Одещини за одержання понад 112 тис грн хабара

chest sudyi

 
Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з другим відділом процесуального керівництва закінчено досудове слідство та направлено до суду обвинувальний акт за підозрою суддів Южного міського суду Одеської області та Суворовського районного суду м. Одеси в одержанні неправомірної вигоди із використанням наданої їм влади (ч. 3 ст. 368 КК України).


Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, передають «Конфлікти і закони».

Встановлено, що суддя Южного міського суду Одеської області, діючи за пособництва судді Суворовського районного суду м. Одеси, отримала від фізичної особи неправомірну вигоду в розмірі 112,5 тис грн за винесення позитивного судового рішення у цивільній справі про визначення місця проживання малолітньої дитини.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 27 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.