Похищение наблюдателей ОБСЕ изменило общественное мнение о ситуации на востоке Украины

lipovich

 
Омбудсмен Республики Польша Ирэна Липович рассказала, что изменило общественное мнение немцев о событиях в Украине.


«Похищение наблюдателей ОБСЕ на Востоке Украины сыграло большую роль в изменении общественного мнения, потому что до этого не верили, что такое возможно в современном мире. Это изменило немецкое общественное мнение после похищения их представителя. Поэтому стало понятно, что речь идет о конкретных людях, а не о каких-то абстрактных вещах», - сказала юрист в эфире Еspreso.tv, сообщают «Конфликты и законы».

Отметим, переговоры по освобождению наблюдателей ОБСЕ продолжаются.

Украинские правоохранители установили причастность атамана русских казаков из организации «Всевеликого войска донского» Николая Козицына к похищению наблюдателей ОБСЕ.

Напомним, четырех наблюдателей ОБСЕ захватили в Донецке 26 мая, а через три дня похитили еще четырех их коллег и переводчика в Северодонецке.

Еще одну группу наблюдателей боевики похитили и удерживали в течение восьми дней, а затем 3 мая отпустили.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан поділився думкою, як Дональд Трамп може повпливати на кінець війни в Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.