Україна та ОБСЄ обговорили порушення прав етнічних українців на територіях, контрольованих ДНР і ЛНР

ukr obse

 
Віце-прем'єр-міністр України Олександр Сич та верховний комісар ОБСЄ у справах національних меншин Астрід Торс обговорили порушення прав етнічних українців на територіях, які контролюються бойовиками самопроголошених «Донецької народної республіки» і «Луганській народної республіки». Про це йшлося під час їхньої зустрічі, передає прес-служба секретаріату Кабміну, повідомляють «Конфлікти і закони».


«Об'єктом обговорення стали і зухвалі порушення російським агресором прав етнічних українців в тих регіонах Донбасу, що підконтрольні бойовикам і російським військам», - йдеться в повідомленні.

Сторони також обговорили проблеми забезпечення дотримання прав кримськотатарського народу та українців у Криму. Було висловлено занепокоєння з приводу грубих порушень їх прав - обшуків, погроз, заборон використовувати рідну мову в навчальних закладах і т.д.

Крім того, Сич запропонував Торс делегувати свого представника до участі в роботі Ради міжнаціональної злагоди при Кабміні.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.