​На півночі Польщі у Колобжеґу збирають гуманітарну допомогу для України

19 серпня відзначають Усесвітній день гуманітарної допомоги. Балтійська асоціація «Допомагаємо» з міста Колобжеґ на півночі Польщі, на березі Балтійського моря, регулярно організує збірку речей і відтак самостійно відвозить їх в Україну, повідомляє Польське радіо.

Один з волонтерів, які транспортують гуманітарну допомогу, Павел Марек розповідає, що спонтанні заходи, які почалися відразу після повномасштабного нападу росії на Україну, перейшли в постійну допомогу.

«Ми почали чотирнадцятого дня війни. Малою групою, сьогодні ця група розрослася до 30 осіб, і возимо гуманітарну допомогу безпосередньо до осіб, які її потребують. Хоча б останнім разом у Харкові в одному лише районі ми роздали 478 так званих пакетів виживання — у них консерви, борошно, крупи, риба, олія, цукор», — сказав волонтер.

Місцеві волонтери в Колобжеґу саме організують чергову збірку. Потрібне все: від харчових продуктів і одягу до медичних засобів. Транспорт вирушить в Україну 24 вересня.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 19 квітня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.