​Британія пропонує передачу російських активів Україні не у вигляді конфіскації, а - позикою


Велика Британія готова використати заморожені активи російського центрального банку (цб рф) на користь України. Ці активи можуть виступити гарантією позики, повідомляють ЗМІ у середу, 6-го березня.

Міністр закордонних справ Великої Британії Девід Камерон висунув пропозицію оформити передачу російських грошей Україні як позику на тій підставі, що росія буде змушена виплатити репарації Україні після закінчення війни. За словами міністра, таким чином активи будуть використані як гарантія виплати репарацій, пише Голос Америки.

«Є можливість використати щось на кшталт синдикованої позики чи облігацій, які фактично використовують заморожені російські активи як гарантію, щоб надати ці гроші українцям, знаючи, що ми їх повернемо, коли росія виплатить репарації», – сказав міністр Камерон у вівторок, повідомляє газета Guardian.

Як вважає Камерон, цей план допоможе об’єднати країни G7 і ЄС у цьому питанні та знайти спільний шлях для якнайшвидшої передачі російських активів Україні. Проте, Британія готова до втілення цього плану і самотужки, чи з тими країнами, які пристануть на цю пропозицію.

«Якщо ми не зможемо цього досягти, я думаю, нам доведеться рухатися вперед із союзниками, які хочуть вжити таких заходів», – сказав Кемерон.

Як наголошує Guardian, Камерон переконаний, що такий план випуску облігацій дозволить зберегти репутацію лондонського Сіті як одного з найбільших фінансових центрів світу.

Газета зауважує, що Камерон вперше так детально і відкрито говорив про цю пропозицію, що, на думку газети, свідчить про можливу політичну підтримку плану з боку США. Але в ЄС лідери вагаються і не готові іти далі, ніж використання на користь України лише прибутків від російських активів.

Девід Камерон. Фото з відкритих джерел



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.