​ЄС дав згоду на продовження тренувальної місії для українських військових ще на два роки


Є згода продовжити та розширити тренувальну місію ЄС для українських військових. Раніше очікуване рішення ухвалили посли 27 країн Євросоюзу на зустрічі в Брюсселі. Місія, що базується в Польщі, діє вже два роки. Європейські уряди вирішили продовжити її роботу ще на два роки, повідомляє Польське радіо.

Місія виявилася успішною. Її вже назвали найуспішнішою тренувальною місією в історії Європейського Союзу.

Спочатку планувалося, що підготовку пройдуть 15 тисяч українських військових. Зараз їх у чотири рази більше, а, за припущеннями, має бути 75 тисяч.

Військові з України проходять навчання в країнах ЄС, багато в Польщі. Раніше були пропозиції перенести навчання в Україну, але одностайної згоди серед країн Співтовариства не було. Тому було вирішено, що навчання проводитиметься якомога ближче до кордону з Україною.

Офіс зв’язку в Києві відповідатиме за адаптацію навчання до потреб України на полі бою та за кращу координацію з командуванням.

Фото pxhere.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі, військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 10 грудня обговорив останні новини довкола війни росії проти України

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.