В Інтернеті з’явилася нова хвиля фальшивок про Юлію Тимошенко

internet falshivki

 
Другорядні Інтернет-сайти знову розпочали масову публікацію фальшивих листів та інтерв’ю, які нібито належать Юлії Тимошенко та її найближчому оточенню. Про це попереджає прес-служба «Батьківщини», повідомляють «Конфлікти і закони».


«Так, днями в мережі з’явилася ціла пачка підробних листів нібито від Юлії Тимошенко, підкріплених фальшивими коментарями нібито її захисника Сергія Власенка. Крім того, були вигадані і опубліковані «свіжі» заяви Юлії Тимошенко щодо її лікування за кордоном, нібито оприлюднені її адвокатом Олександром Плахотнюком, який насправді не відвідував лідера опозиції упродовж останнього місяця», - йдеться в повідомленні.

«Прес-служба «Батьківщини» ще раз звертає увагу журналістів на те, що достовірна інформація щодо Юлії Тимошенко публікується на офіційному сайті партії. Просимо вас у разі сумнівів звірятися із сайтом та звертатися до прес-служби, а також не користуватися неперевіреною інформацією з так званих «зливних бачків»», - підкреслено в заяві.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.