В Америці помилували засуджених за згвалтування у 1931 році

amer sud

 
Суд американського штату Алабама прийняв рішення посмертно помилувати трьох темношкірих чоловіків, визнаних винними у згвалтуванні, що сталося в 1931 році.


Свого часу процес «хлопців із Скоттсборо» набув сумної популярності, як приклад расизму в судовій практиці і порушення прав на справедливий суд.

У 1931 році групу з дев'яти темношкірих юнаків звинуватили в згвалтуванні двох європейок під час подорожі на поїзді.

Справу переглядали кілька разів, змінювалися і вироки - спочатку обвинувачених засудили до смертної кари. Незмінним залишалося лише те, що колегія присяжних засідателів, до якої увійшли в основному американці європейського походження, визнавала підсудних винними, незважаючи на те, що явні докази їх причетності до справи були відсутні, і існувало визнання однієї з постраждалих, що згвалтування насправді не було.

Раніше суд постановив зняти звинувачення проти шести інших засуджених, повідомляють internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.