Десять тез Ради безпеки ООН щодо ситуації в Україні і вторгнення російських військових до Криму

oon ukraine

 
Вчора вночі в Нью-Йорку відбулося екстрене засідання Ради безпеки ООН. Ініціатором заходу виступила Росія. Російському делегату не вдалося переконати ООН у тому, що в Криму існує небезпека для росіян. Виступи більшості спікерів можна узагальнити в наступні 10 тез:


1. Права меншин в Україні не порушуються. Людей не вбивають. Права людини дотримуються. Загроза російськомовному населенню - вигадка.

2. Уряд України - легітимний. Він був обраний Верховною Радою конституційною більшістю. За новий уряд голосували, в тому числі, депутати від партії віктора януковича.

3. виктор янукович - вже не президент. Він не виконав угоду від 21 лютого і втік з країни. Людина, що має відношення до загибелі більше 90 українських громадян, не має право називати себе легітимним президентом.

4. Росія повинна негайно вивести свої війська з Криму. Така поведінка російських військових неприпустима в 21 столітті.

5. Вивчати ситуацію в Україні буде місія ОБСЄ.

6. Росія зобов'язана почати переговори.

7. Для Росії наслідки введення військ до Криму можуть бути дуже серйозні.

8. Росія не має права втручатися у внутрішні справи України. Український народ має право сам вирішувати свої проблеми.

9. Необхідно дотримуватися Будапештського меморандуму і Політичного договору з Україною. Росія зобов'язана поважати суверенітет і незалежність України.

10. Поведінка Росії загрожує безпеці всієї Європи.

Джерело: hubs.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.