Десять тез Ради безпеки ООН щодо ситуації в Україні і вторгнення російських військових до Криму

oon ukraine

 
Вчора вночі в Нью-Йорку відбулося екстрене засідання Ради безпеки ООН. Ініціатором заходу виступила Росія. Російському делегату не вдалося переконати ООН у тому, що в Криму існує небезпека для росіян. Виступи більшості спікерів можна узагальнити в наступні 10 тез:


1. Права меншин в Україні не порушуються. Людей не вбивають. Права людини дотримуються. Загроза російськомовному населенню - вигадка.

2. Уряд України - легітимний. Він був обраний Верховною Радою конституційною більшістю. За новий уряд голосували, в тому числі, депутати від партії віктора януковича.

3. виктор янукович - вже не президент. Він не виконав угоду від 21 лютого і втік з країни. Людина, що має відношення до загибелі більше 90 українських громадян, не має право називати себе легітимним президентом.

4. Росія повинна негайно вивести свої війська з Криму. Така поведінка російських військових неприпустима в 21 столітті.

5. Вивчати ситуацію в Україні буде місія ОБСЄ.

6. Росія зобов'язана почати переговори.

7. Для Росії наслідки введення військ до Криму можуть бути дуже серйозні.

8. Росія не має права втручатися у внутрішні справи України. Український народ має право сам вирішувати свої проблеми.

9. Необхідно дотримуватися Будапештського меморандуму і Політичного договору з Україною. Росія зобов'язана поважати суверенітет і незалежність України.

10. Поведінка Росії загрожує безпеці всієї Європи.

Джерело: hubs.com.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Ведуча Ірина Узлова та військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Роман Світан обговорили найактуальніші новини навколо російсько-української війни

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.