Латвія закупить системи ППО і ракети, щоб збивати літаків-порушників

pvo latviya

 
Наступного року однією з пріоритетних задач Латвії є покупка радарів і сенсорів протиповітряної оборони (ППО), які змогли б фіксувати низько пролітаючі об'єкти у прикордонній зоні. Крім того, Латвія закупить і ракетні системи ППО, щоб збивати такі об'єкти - у разі, якщо вони перетнуть кордони держави.

Про це в інтерв'ю передачі «900 секунд» заявив міністр оборони Латвії Раймонд Вейоніс, повідомляють «Конфлікти і закони».

Міністр також зазначив, що до 2020 року Латвія планує закупити і безпілотні літальні апарати, проте поки невідомо, скільки таких апаратів країна зможе собі дозволити.

«Для початку купимо пару безпілотників. Будемо їх використовувати при захисті держави та її громадян», - зазначив Вейоніс.

Наступного року планується також додаткове фінансування Земессардзе.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 24 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.