​У Бенгальській затоці затонуло судно з біженцями з Аракана

У Бенгальській затоці затонуло судно з біженцями з штату М'янми Аракан, в результаті чого загинули 12 осіб, повідомив представник поліції Бангладеш Шейх Ашрафуззаман. Інцидент стався вранці біля узбережжя району Шах Порір Двип, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


За словами представника поліції, 21 людину вдалося врятувати. За попередньою інформацією, на судні перебували 65 осіб. Рятувальники витягли з води 12 тіл загиблих, шість з яких - діти. Пошуки зниклих без вести тривають.

На сьогоднішній день щонайменше 184 біженця з Аракана загинули при спробі дістатися морем до Бангладеш.

Атаки на мусульман в провінції Аракан на півночі М'янми посилилися 25 серпня і робляться під приводом «боротьби з озброєними бойовиками». Гуманітарна ситуація в регіоні різко погіршилася. Число жителів провінції Аракан, які втекли в Бангладеш, склало 515 тисяч.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.