​Міжнародна спільнота підтримала реформу охорони здоров’я в Україні

Міжнародна спільнота підтримала реформування системи охорони здоров’я в Україні, закріплене у відповідному законопроекті, що уможливлює фінансування реформи, схваленому Верховною Радою в остаточному читанні в четвер, повідомляє «Голос Америки».


Медична система на основі «єдиного платника, побудована навколо інтересів пацієнтів, фінансована з загальнодержавних податків, наближує Україну до таких систем, як в Канаді, які покращують громадське здоров’я», - написав у Twitter посол Канади в Україні Роман Ващук, коментуючи результати голосування.

Посольство США в Україні та посольство Італії наголосили на підтримці реформи з боку країн «Великої сімки».

«Як і в квітні, посли G7 підтверджують свою підтримку реформи охорони здоров’я і закликають парламент схвалити закон, що гарантуватиме якісну охорону здоров’я в Україні», - заявило посольство США у Twitter.

«Посли G7 підтверджують підтримку реформи охорони здоров’я, наголошуючи на спільній квітневій заяві, що закликає Раду прийняти це законодавство». – написав посол Італії в України Давіде Ла Чечіліа.

Реформа допоможе подолати корупцію, йдеться в квітневій заяві «Великої сімки»: «Ми переконані, що прийняття цього плану, який визначає державні гарантії для фінансування страхових медичних послуг та ліків через Національну службу здоров’я України, є ознакою того, що Україна готова і віддана просуванню вперед на шляху життєво важливих реформ в охороні здоров’я та подоланні корупції».

В.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун. Фото Facebook



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.