​У 2018 році в зоні сирійського конфлікту загинули 1106 дітей і підлітків

Директор-виконавець Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) Генрієтта Фор назвала 2018-й рік найкривавішим роком з точки зору загибелі дітей і підлітків в Сирії. За її словами, у цілому за минулий рік у зоні сирійського конфлікту загинули 1106 дітей і підлітків, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».


«Це найвищий рівень смертності серед неповнолітніх за окремо взятий рік з початку сирійського конфлікту. І це тільки офіційно підтверджена статистика ООН. Справжня картина загибелі дітей набагато більш плачевна», - сказала Фор.

За словами директора-виконавця, 434 дитини і підлітка в Сирії підірвалися в 2018 році на мінах, що не розірвалися.

У 2018 році зафыксовано 262 удари по освітніх та медичних закладах Сирії, сказала глава фонду, закликавши світову спільноту до захисту сирійських дітей.

Фор також акцентувала увагу на ситуації на північному заході Сирії, де за останні кілька тижнів загинули 59 дітей і підлітків.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки на линии фронта произошло 68 боевых столкновений, враг нанес 2 ракетных и 64 авиационных удара, 75 раз обстрелял из РСЗО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.