​У Німеччині поетапно послаблять режим карантину - четвертого травня в країні почнуть функціонувати школи

Канцлер Німеччини Ангела Меркель і глави урядів федеральних земель погодили план поступового виходу з режиму карантину, введеного у зв'язку з пандемій нового типу (Covid-19). Як повідомляється, більшість обмежувальних заходів буде діяти до 3 травня. З 4 травня в країні відновиться діяльність шкіл (випускні класи, класи, які будуть здавати іспити в наступному році, і старші класи початкової школи), передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Крім того, з понеділка, 20 квітня, почнуть роботу магазини торговою площею до 800 квадратних метрів і перукарні. Автосалони, велосипедні та книжкові магазини можуть працювати незалежно від торгової площі.

Обмеження на соціальні контакти в Німеччині продовжуються до 3 травня. Тим часом, масові заходи, в тому числі футбольні матчі, будуть перебувати під забороною до 31 серпня.

Загальна кількість жертв коронавирусной інфекції у ФРН становить 3254 осіб.

Берлін. Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 1 листопада обговорив такі теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.