Уряд М'янми на чолі з президентом Він Мьїн все ще зберігає легітимність і закликає не визнавати хунту
- Подробиці
- Опубліковано 07.02.2021 19:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2072
У М'янмі правляча партія «Національна ліга за демократію» (NLD) закликала ООН і міжнародну громадськість не визнавати хунту. Зокрема, в партії звернулися із закликом до іноземних дипмісій в країні відмовитися від роботи з Радою державного управління, сформованою військовою хунтою, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Представник центрального адміністративного комітету NLD Аунг Кьі Ньїнт повідомив агентству «Анадолу», що багато іноземних дипломатів планують працювати з учасниками військового перевороту.
«Військовий переворот суперечить Конституції. Уряд М'янми на чолі з президентом Він Мьїн все ще зберігає легітимність. Жодна держава, яка поважає норми демократії, не повинна визнавати військову хунту», - зазначив він.
Спецпредставник ООН по М'янмі Крістін Шранер Бургенер 5 лютого провела в режимі відеоконференції переговори з заступником голови Ради державного управління і другим главою Генштабу ЗС М'янми Соє Віном.
Військовий переворот в М'янмі
У М'янмі 1 лютого армія оголосила про захоплення влади, затримавши міністра закордонних справ і державного радника Аун Сан Су Чжи та інших керівних осіб.
На даний час влада в країні перебуває в руках начальника Генштабу ЗС М'янми Мін Аунг Хлаінг.
Військові заявили, що переворот став відповіддю на звинувачення в масових фальсифікаціях на виборах 8 листопада 2020 року. Слідом за переворотом в країні оголошено режим надзвичайного стану.
М'янмою протягом року буде керувати військова хунта.
Унаслідок військового перевороту в М'янмі своїх посад позбулися 24 міністри ТА їх заступники.
Військова адміністрація звільнила міністрів в уряді екс-президента Він Мьїн і на першому етапі призначила 11 нових міністрів.
Начальник генерального штабу Мін Аунг Хлаінг, який взяв на себе управління країною, пообіцяв повернутися до демократичних виборів після скасування надзвичайного стану, а лідер NLD Аун Сан Су Чжи закликала громадськість протестувати проти перевороту.
Четвертого лютого генсек ООН Антоніу Гутерріш повідомив The Washington Post про готовність міжнародної організації зробити все, щоб військовий переворот в М'янмі провалився.
За словами глави міжнародної організації, для чинення тиску на М'янму будуть мобілізовані міжнародні гравці і міжнародне співтовариство.
Тисячі протестуючих у країні після перевороту організовують демонстрації в Янгоні та інших містах на знак протесту проти хунти.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...
Вооруженные силы Франции и Мали...
17 февр. 2013 г.
Шведские футбольные фаны протестовали возле...
11 окт. 2014 г.
Підозрюваний у вбивстві 10 пішоходів...
24 апр. 2018 г.
Набираючі популярність...
Оперативна інформація станом на 08.00...
15 нояб. 2024 г.
1520 кацапів подохло минулої доби...
15 нояб. 2024 г.
Збито 25 ворожих БпЛА та...
15 нояб. 2024 г.
Останні новини
15.11.2024 19:02
Плановий нігілізм позеленілої мегапотужної хуцпи15.11.2024 10:56
Збито 25 ворожих БпЛА та ракету Х-59/6915.11.2024 10:49
1520 кацапів подохло минулої доби на українській землі14.11.2024 19:59
На Оболоні затримали киянина за збут психотропівПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки
Коментарі