Уряд М'янми на чолі з президентом Він Мьїн все ще зберігає легітимність і закликає не визнавати хунту
- Подробиці
- Опубліковано 07.02.2021 19:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 2169
У М'янмі правляча партія «Національна ліга за демократію» (NLD) закликала ООН і міжнародну громадськість не визнавати хунту. Зокрема, в партії звернулися із закликом до іноземних дипмісій в країні відмовитися від роботи з Радою державного управління, сформованою військовою хунтою, повідомляє турецьке інформагентство «Анадолу».
Представник центрального адміністративного комітету NLD Аунг Кьі Ньїнт повідомив агентству «Анадолу», що багато іноземних дипломатів планують працювати з учасниками військового перевороту.
«Військовий переворот суперечить Конституції. Уряд М'янми на чолі з президентом Він Мьїн все ще зберігає легітимність. Жодна держава, яка поважає норми демократії, не повинна визнавати військову хунту», - зазначив він.
Спецпредставник ООН по М'янмі Крістін Шранер Бургенер 5 лютого провела в режимі відеоконференції переговори з заступником голови Ради державного управління і другим главою Генштабу ЗС М'янми Соє Віном.
Військовий переворот в М'янмі
У М'янмі 1 лютого армія оголосила про захоплення влади, затримавши міністра закордонних справ і державного радника Аун Сан Су Чжи та інших керівних осіб.
На даний час влада в країні перебуває в руках начальника Генштабу ЗС М'янми Мін Аунг Хлаінг.
Військові заявили, що переворот став відповіддю на звинувачення в масових фальсифікаціях на виборах 8 листопада 2020 року. Слідом за переворотом в країні оголошено режим надзвичайного стану.
М'янмою протягом року буде керувати військова хунта.
Унаслідок військового перевороту в М'янмі своїх посад позбулися 24 міністри ТА їх заступники.
Військова адміністрація звільнила міністрів в уряді екс-президента Він Мьїн і на першому етапі призначила 11 нових міністрів.
Начальник генерального штабу Мін Аунг Хлаінг, який взяв на себе управління країною, пообіцяв повернутися до демократичних виборів після скасування надзвичайного стану, а лідер NLD Аун Сан Су Чжи закликала громадськість протестувати проти перевороту.
Четвертого лютого генсек ООН Антоніу Гутерріш повідомив The Washington Post про готовність міжнародної організації зробити все, щоб військовий переворот в М'янмі провалився.
За словами глави міжнародної організації, для чинення тиску на М'янму будуть мобілізовані міжнародні гравці і міжнародне співтовариство.
Тисячі протестуючих у країні після перевороту організовують демонстрації в Янгоні та інших містах на знак протесту проти хунти.
Фото aa.com.tr
Також з цієї категорії...

В Грузии подписан закон, запрещающий...
5 мая 2012 г.

Ikea извинилась за использование труда...
17 нояб. 2012 г.

Ізраїль ударив по військових об'єктах...
12 июл. 2018 г.
Набираючі популярність...

Інтернет-обладнання для столичних шкіл із...
16 июл. 2025 г.

Нововиявлені обставини - як шанс...
17 июл. 2025 г.

Моніторинг кримінального провадження Романа Дудіна...
17 июл. 2025 г.
Останні новини
17.07.2025 23:34
Нововиявлені обставини - як шанс на відновлення законності17.07.2025 10:50
Збито 36 ударних БпЛА ворога17.07.2025 10:43
1190 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком обговорили у воєнному зведенні за 16 липня наступні теми:
Коментарі