​ЄС зможе вводити санкції проти найманців «Вагнера» у Малі

ЄС прийняв поправку до санкційного режиму щодо Малі, що дозволяє запроваджувати заходи щодо осіб та організацій, які загрожують стабільності західноафриканської країни. Поправки прийняті в рамках очікуваного рішення щодо санкцій щодо російської ПВК «Вагнер», повідомили в Єврораді, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Новий режим санкцій щодо Малі дозволить ЄС автономно вживати обмежувальних заходів щодо фізичних та юридичних осіб, відповідальних за порушення миру, безпеки та стабільності в Малі або протидію політичним перетворенням у країні.

Обмежувальні заходи включатимуть заборони на поїздки та заморожування особистих чи корпоративних активів.

Крім того, особи та організації в ЄС не зможуть прямо чи опосередковано надавати кошти тим, хто перебуває у списку.

Рішення лише встановлює нові рамки для автономних заходів ЄС. Поки що у списку не значиться жодна особа чи організація.

Повідомляється, що цей процес буде проводитись поетапно.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.