​У США повідомили про розкрадання 100 мільярдів доларів із коштів на підтримку бізнесу та безробітних

У Секретній службі США повідомили про розкрадання не менше 100 млрд доларів із коштів, виділених із бюджету на реалізацію програм допомоги підприємствам та людям, які втратили роботу через пандемію коронавірусу. Про це повідомив у середу координатор Секретної служби США щодо виявлення злочинів у цій сфері Рой Дотсон, передає турецьке інформагентство «Анадолу».


Ця оцінка ґрунтується на відомостях Секретної служби, Мінпраці та Адміністрації малого бізнесу США.

За словами Дотсона, названа сума становить приблизно 3 відсотки від 3,4 трлн доларів, виділених на допомогу мешканцям та підприємствам країни.

Значна частина з цих коштів припадає на гроші, виділені на виплату допомоги по безробіттю. У Міністерстві праці США повідомили про можливе нецільове використання 87 млрд доларів, більша частина цих коштів потрапила до рук шахраїв.

Служба вже заморозила понад 1,2 млрд. доларів розкрадених коштів і змогла повернути 2,3 млрд. доларів.

Фото aa.com.tr



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні прокоментував ситуацію під Курськом, та не тільки

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.